Dla biznesu

Ciekawie zaaranżowana przestrzeń znacząco podnosi wartość inwestycji. Sklep lub restauracja  oddane w ręce sprawnego projektanta zmienią się w klimatyczne, chętnie odwiedzane miejsce. Biuro  z  dobrze zaaranżowaną zielenią, ergonomicznymi meblami i poprawnym rozkładem funkcjonalnym stanie się przyjaznym miejscem pracy.

Oprócz projektowania wnętrz i ogrodów prywatnych, zajmujemy się również nieco bardziej wymagającymi projektami komercyjnymi. Potrafimy pracować z layoutem sklepu, by poprawić jego marketingowe działanie. Znamy się na zieleni i projektujemy w duchu zrównoważonego rozwoju. Przede wszystkim mamy głowy pełne  pomysłów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć niebanalną  knajpkę lub klimatyczny chillout room w przestrzeni biurowej.

Zajmujemy się projektowaniem sklepów, biur, restauracji, mebli, ekspozytorów i elementów wystawienniczych. Projektujemy duże założenia ogrodowe przy hotelach, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowych, jak również mniejsze – zielone ściany i projekty roślin we wnętrzach.

Więcej informacji wkrótce …